Původně plánovaný vánoční turnaj Santa Cup se kvůli velké nemocnosti musel odložit. O to více jsme si ale užili jeho jarní verzi, která proběhla v příjemné sportovní atmosféře za účasti žáků 5.–9. tříd.
Během turnaje nebyla nouze o napínavé zápasy, krásné góly ani skvělé sportovní výkony. Ještě důležitější než výsledky však byl týmový duch, vzájemná podpora a fair play, které hráči po celý den předváděli. Všichni účastníci si turnaj užili a ukázali, že sport dokáže spojovat a přinášet radost. Nejvíce se pak radovala 9. A, která celý turnaj vyhrála.
Děkujeme všem hráčům, organizátorům i fanouškům za skvělou atmosféru a těšíme se na další společné sportovní akce!