12.5. se naši žáci a žákyně vydali reprezentovat školu na okresní finále volejbalového turnaje.
Všichni bojovali, jak nejlépe dokázali. Klukům se podařilo postoupit ze skupiny, kde už ale v nabité konkurenci nestačili na protivníky v semifinále, ani v zápase o 3. místo. Skončili tedy 4.
Holkám se nepodařilo ze skupiny postoupit, ale nutno říci, že v dívčích týmech byla velká část volejbalistek a tak byly všechny zápasy velmi náročné. V posledním zápase o 5. místo se jim podařilo zvítězit nad Mirošovem.
Celkově jsme tedy přivezli krásné 4. a 5. místo.
Všem děkujeme za reprezentaci školy.