Nepřehlédněte:

ŠKOLA:

Hledáme nové kolegy do našeho sboru od září 2024 : Vyučující 2.stupně s aprobací zeměpis a tělocvik, případně v kombinaci s chemií, fyzikou, informatikou, pracovními činnostmi. Na celý i částečný úvazek. Kontakt pro zájemce: reditel.zs@mestomyto.cz, 731 560 966

PŘEČTĚTE SI NĚCO

O škole

Naši školu navštěvují žáci nejen z Mýta, ale i ze širokého okolí. Jako příspěvková organizace se ve spolupráci s městem neustále snažíme zajišťovat žákům co možná nejlepší zázemí, aby v kombinaci s kvalitní výukou byli dobře připraveni na vyšší stupně vzdělávání a na zdárný vstup do produktivního života.

Jsme vždy velice rádi, když naši žáci dosáhnou úspěchů, které jsou nejlepší vizitkou našeho společného snažení. I o tom by mimojiné měly webové stránky vypovídat. Taktéž by vám měly, máte-li k mýtské škole osobní vztah, připomenout a přiblížit prostředí školy i poskytnout mnohé praktické informace.

FOTOGRAFIE

Přejeme vám užitečné a příjemné chvíle zde strávené. Na základní škole většinou prožijeme největší část života věnovaného vzdělávání, projdeme zde vývojem od dětství k dospívání a také později snad nejčastěji právě na základní školu vzpomínáme.

Mnoho zdaru!

Nejnovější

Články

Literární soutěž SIG

Školní akce

Výsledky soutěže tvůrčího psaní skupiny SIG Literární tvorba, která působí v rámci činnosti zájmových skupin v Mense ČR.


Soutěžní práce na téma Zámek Nekonečno

Práce žáků

Slavnostní ukončení školního roku

Školní akce

Nadcházející

Akce

Prozatím nejsou naplánovány další akce...