Nepřehlédněte:

ŠKOLA:

Zveme Vás na webinář "Rizika virtuálního prostoru", který se uskuteční 29. dubna 2024 od 17:00 do 19:00. Odkaz k připojení a další informace naleznete v přiložené pozvánce. Webinář je pořádán za finanční podpory projektu „Místní akční plán rozvoje vzdělávání ORP Rokycany IV. a Města Rokycany“.

Odkaz na videopozvánku: https://drive.google.com/file/d/1sjzyBhNUbFcNP5c9-XbKutqeDaOq0ay0/view?usp=sharing

PŘEČTĚTE SI NĚCO

O škole

Naši školu navštěvují žáci nejen z Mýta, ale i ze širokého okolí. Jako příspěvková organizace se ve spolupráci s městem neustále snažíme zajišťovat žákům co možná nejlepší zázemí, aby v kombinaci s kvalitní výukou byli dobře připraveni na vyšší stupně vzdělávání a na zdárný vstup do produktivního života.

Jsme vždy velice rádi, když naši žáci dosáhnou úspěchů, které jsou nejlepší vizitkou našeho společného snažení. I o tom by mimojiné měly webové stránky vypovídat. Taktéž by vám měly, máte-li k mýtské škole osobní vztah, připomenout a přiblížit prostředí školy i poskytnout mnohé praktické informace.

FOTOGRAFIE

Přejeme vám užitečné a příjemné chvíle zde strávené. Na základní škole většinou prožijeme největší část života věnovaného vzdělávání, projdeme zde vývojem od dětství k dospívání a také později snad nejčastěji právě na základní školu vzpomínáme.

Mnoho zdaru!

Nejnovější

Články

Volba jídla

Jídelna

Děti volily sladké jídlo :-)


Košíková

Školní akce

Bubnování

Školní akce

Nadcházející

Akce

Co nás tento školní rok čeká

Nadcházející akce